Witaj! Jak możemy Ci pomóc?

WIDIN

Widin Dine Group partner na wyłączność AG Technik logo white transparent medium

WIDIN Dine Group

WIDIN to koreański producent narzędzi monolitycznych. Od momentu powstania w 1988 roku koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości oferowanych narzędzi oraz zapewnieniu satysfakcji dla obecnych i potencjalnych klientów.

Pod koniec 2018 roku firma WIDIN została dumnym członkiem grupy DINE Inc. Ta integracja biznesowa zwiększyła możliwości rozwoju firmy, przyczyniła się do redukcji kosztów produkcji i poprawy jakości produktów oferowanych przez WIDIN.

Podstawowa oferta produktowa marki WIDIN to w szczególności szeroka gama frezów monolitycznych do obróbki wszystkich rodzajów materiałów z naciskiem na obróbkę stali narzędziowych i hartowanych do 70 HRc. A także wiertła, gwintowniki, rozwiertaki, nawiertaki i pręty węglikowe. Firma posiada kompleksowy system produkcyjny, który rozpoczyna się już od produkcji proszku wolframu, aż do powstania gotowych produktów.

Dzięki nieustannym wysiłkom zespołu badawczo-rozwojowego w poszukiwaniach wydajnych oraz innowacyjnych generacji narzędzi, Widin oferuje skuteczne koncepcje obróbcze we wszystkich sektorach przemysłu.

AG Technik

Zapytaj o produkty WIDIN

Specjaliści z AG Technik pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!KONTAKT Z AG TECHNIKSTRONA WIDIN