Witaj! Jak możemy Ci pomóc?

Greenleaf

Greenleaf logo

Greenleaf Corporation

Greenleaf Corporation to amerykański producent narzędzi ceramicznych i węglikowych, zarówno monolitycznych oraz na płytkę wymienną, stosowanych przede wszystkim w przemyśle lotniczym, kosmicznym, samochodowym oraz przy obróbce materiałów HRSA, stali nierdzewnych, materiałów twardych.

Firma jest prekursorem w zakresie produkcji narzędzi ceramicznych. W 1971 roku jako pierwsza na świecie przedstawiła swoim klientom pierwszą płytkę ceramiczną. W roku 1985 następuje rewolucja w zakresie obróbki materiałów HRSA przy użyciu narzędzi ceramicznych, Greenleaf oferuje ceramikę „whisker”, która do dnia dzisiejszego jest najlepszym rozwiązaniem w obróbce stopów lotniczych.

Firma posiada swoje przedstawicielstwa w USA, Europie (Greenleaf Europe) oraz Chinach (Greenleaf China). Swoje produkty oferuje w 60 uprzemysłowionych krajach na całym świecie. Regionalni managerowie oraz inżynierowie wsparcia technicznego wraz z działem R&D przy udziale klientów nieustannie poszukują sposobów na udoskonalenie swoich produktów, które obniżają koszty zwiększając produktywność obróbki. Oznacza to w praktyce dostosowanie narzędzi do indywidualnych wymagań naszych klientów. Dzięki takiej postawie Greenleaf jest wiodącą marką na rynku światowym, dającą klientom rozwiązania spełniające ich indywidualne wymagania.

AG Technik

Zapytaj o produkty Greenleaf

Specjaliści z AG Technik pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!KONTAKT Z AG TECHNIKSTRONA GREENLEAF