Witaj! Jak możemy Ci pomóc?

Schunk

Schunk logo

Schunk

Rodzinna firma SCHUNK jest światowym liderem w dostarczaniu wyposażenia dla nowoczesnych linii produkcyjnych oraz systemów robotycznych.

Firma SCHUNK jest międzynarodowym liderem technologicznym w zakresie technologii mocowania narzędzi i detali, systemów chwytakowych oraz technologii automatyzacji. Około 3500 pracowników w 8 zakładach oraz 34 bezpośrednio kontrolowane spółki zależne, a także partnerzy dystrybucyjni w ponad 50 krajach na całym świecie gwarantują aktywną obecność na rynku.

Kształtowanie przyszłości dzięki innowacyjnym technologiom – to deklaracja firmy SCHUNK. W tym celu ta rodzinna firma aktywnie wspiera dalszy rozwój i cyfryzację swego portfolio produktów oraz usług, aby zapewnić bardziej wydajne, przejrzyste i zrównoważone procesy przemysłowe. Wraz ze swoimi klientami i partnerami firma SCHUNK stawia czoła obecnym i przyszłym wyzwaniom: ramię w ramię na rzecz jutra!

Pionierski duch i innowacyjna siła pozwala firmie SCHUNK nadal wyznaczać nowe standardy w dziedzinie optymalizacji wydajności dla swoich klientów. Dzięki temu korzystają ze zintegrowanej gamy komponentów, zastosowań i usług. Rozwijana przez dziesięciolecia dogłębna wiedza firmy SCHUNK jest podstawą rozwoju w wielu obszarach.

Firma SCHUNK, będąca specjalistą ds. automatyzacji i produkcji, jest niezawodnym partnerem w całym łańcuchu dostaw w wielu branżach, takich jak motoryzacja, elektronika, nauki przyrodnicze, lotnictwo oraz logistyka.

AG Technik

Zapytaj o produkty Schunk

Specjaliści z AG Technik pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!KONTAKT Z AG TECHNIKSTRONA SCHUNK