Witaj! Jak możemy Ci pomóc?

Walter

Walter Tools logo

Walter Tools

Walter Tools jest jednym z wiodących na świecie przedsiębiorstw zajmujących się obróbką metali. Jako dostawca specjalistycznych rozwiązań w zakresie obróbki skrawaniem, Walter oferuje szeroką gamę precyzyjnych narzędzi do frezowania, toczenia, wiercenia i gwintowania. Walter współpracuje ze swoimi klientami przy opracowywaniu indywidualnych rozwiązań w zakresie pełnej obróbki komponentów stosowanych w przemyśle lotniczym oraz kosmicznym, jak również w przemyśle samochodowym, energetycznym i ogólnym.

Na każdym etapie procesu obróbczego przedsiębiorstwo demonstruje swoją kompetencję inżynieryjną. Jako innowacyjny partner, który potrafi tworzyć cyfrowe rozwiązania procesowe dla optymalnej wydajności, Walter jest pionierem Przemysłu 4.0 w całej branży obróbki skrawaniem. Z około 3500 pracownikami na całym świecie, wraz z licznymi filiami i partnerami handlowymi, Walter AG obsługuje klientów w ponad 80 różnych krajach.

AG Technik

Zapytaj o produkty Walter Tools

Specjaliści z AG Technik pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!KONTAKT Z AG TECHNIKSTRONA WALTER TOOLS