Witaj! Jak możemy Ci pomóc?

Usługi

Usługi

Jakie usługi AG Technik oferuje dla swoich Klientów?

Dowiedz się więcej na temat każdej usługi AG Technik – oferujemy profesjonalny Tool Management, Wsparcie projektowe, Program wynajmu narzędzi, a także zaawansowane rozwiązania specjalne!

Usługi AG TECHNIK

Poznaj pełny zakres usług oferowanych przez firmę AG Technik i skorzystaj z naszej oferty już dziś! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz z wykorzystaniem formularza kontaktowego.

AG Technik

Skorzystaj z szerokiego zakresu usług

Tool Management

Zarządzanie gospodarką narzędziową w sposób nieoczywisty – dostosowany do projektu.

Wsparcie projektowe

Realizujemy projekty od rysunku po gotowy detal, poprzez koncepcję procesu, projekt narzędzi i przyrządów, wykonanie oraz wdrożenie.

Program wynajmu narzędzi

Rozwiązanie, którego celem jest optymalizacja kosztów zakupu korpusów narzędzi składanych.

Rozwiązania specjalne

Projektujemy i wykonujemy narzędzia specjalne – składane oraz węglikowe – zgodnie z wymaganiami technologicznymi.

Produkcja frezów ceramicznych

Produkujemy własne frezy ceramiczne do obróbki materiałów lotniczych i żeliw wg standardu i zgodnie z potrzebą klienta.

Regeneracja narzędzi

Ostrzymy standardowe i specjalne narzędzia węglikowe poprzez przywrócenie oryginalnej geometrii lub nadanie nowej.

AG TECHNIK

Referencje

Sprawdź, jakie walory współpracy z AG Technik najbardziej doceniają nasi Klienci oraz Partnerzy:
„Nasi inżynierowie pracują wyłącznie na sprawdzonych, niezwykle żywotnych produktach liderów branży i właśnie takie dystrybuuje firma AG Technik. Bardzo cenimy sobie współpracę z Panem Grzegorzem i jego zespołem – zawsze możemy liczyć na fachowe wsparcie w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań. Wierzymy, że przed nami kolejne lata owocnej współpracy!”

Globalne konsorcjum z sektora Aerospace (branża lotnicza)

Partner AG Technik
„Dzięki rozwiązaniom dostarczonym przez AG Technik obróbka żeliwa potrzebnego do produkcji naszych komponentów stała się jeszcze efektywniejsza. Nowoczesne frezy, z których obecnie korzystamy, są dla nas istotną przewagą konkurencyjną. Zamierzamy nadal poszerzać ofertę, w czym znacząco pomagają nam kolejne nowe narzędzia, jakie stale oferuje nam firma AG Technik.”

Wiodący dostawca komponentów żeliwnych

Partner AG Technik
„Od blisko 10 lat zaopatrujemy nasz dział produkcji w narzędzia oferowane przez AG Technik. Do wytwarzania naszych ciągników oraz innych maszyn rolniczych nadal używamy sprawdzonych i co najważniejsze bezawaryjnych urządzeń, które zakupiliśmy za pośrednictwem naszego lubelskiego Partnera. Z pełną odpowiedzialnością możemy zarekomendować usługi firmy AG Technik!”

Producent maszyn rolniczych

Partner AG Technik
„W wyjątkowo konkurencyjnym sektorze, jakim stała się branża medyczna, kluczowe jest korzystanie z najwyższej jakości rozwiązań technologicznych i technicznych. Dlatego też zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą AG Technik, którą cechuje wysoki profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i fachowość. Polecamy naszego Partnera tym firmom, które szukają niezawodnych narzędzi dla swojego biznesu.”

Renomowany koncern z branży medycznej

Partner AG Technik