Witaj! Jak możemy Ci pomóc?

Haimer

Haimer logo

Haimer GmbH

Haimer jest średniej wielkości firmą rodzinną, zlokalizowaną w Igenhausen w Niemczech (w okolicach Augsburga, Bawaria). Projektuje, produkuje oraz sprzedaje innowacyjne rozwiązania charakteryzujące się wysokim stopniem precyzji. Wykorzystywane są one głównie w obróbce metali, najczęściej w przemyśle samochodowym, lotniczym, a także energetycznym.

W ofercie tej firmy, poza szeroką ofertą uchwytów narzędziowych różnych typów, znaleźć można również urządzenia do mocowania termokurczliwego, wyważarki przemysłowe, czujniki 3-D, a także wysokiej jakości narzędzia skrawające i adaptery wykorzystywane do mocowania tarcz szlifierskich. Spośród ok. 800 osób zatrudnionych na całym świecie, 500 ulokowanych jest w fabryce w Igenhausen, gdzie przy użyciu najnowocześniejszych maszyn oraz wysokiego poziomu automatyzacji wytwarzane są wyroby marki Haimer. Doświadczony, dynamiczny i wysoce wykwalifikowany personel gwarantuje najwyższą jakość i wiedzę o produkcie, definiowanej jako „wyprodukowane przez Haimer” („made by Haimer”).

Haimer jako europejski lider w produkcji uchwtytów narzędziowych, z dzienną wydajnością na poziomie ok. 2000 sztuk, każdego dnia dba, aby jego wyroby zachowywały swoją przewagę nad produktami konkurencji. Z tego tytułu każdego roku inwestuje pomiędzy 8-10% przychodów w badania i rozwój nowych technologii. Firma każdego dnia stara się być lepsza i realizuje filozofię: Jakość Wygrywa (Quality Wins).

AG Technik

Zapytaj o produkty Haimer

Specjaliści z AG Technik pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!KONTAKT Z AG TECHNIKSTRONA HAIMER GMBH