Witaj! Jak możemy Ci pomóc?

CeramTec

CeramTec logo

CeramTec

CeramTec jest firmą, której zainteresowania skupiają się głównie na udoskonalaniu procesów skrawania, najczęściej w produkcji masowej i wielkoseryjnej, co przekłada się zawsze na konkretne korzyści ekonomiczne i wzrost produktywności. Interesujące nas sektory przemysłu to przemysł motoryzacyjny, przemysł lotniczy, kosmiczny oraz nadstopy, produkcja przekładni, układów napędowych, łożysk, budowa maszyn i urządzeń a także energia wiatrowa.

 

Oferujemy narzędzia w następujących dziedzinach obróbki skrawaniem:

 
Narzędzia do toczenia

W centrum naszych zainteresowań znajdują się zarówno przekładnie, jak też części do napędów i łożysk w produkcji detalicznej, seryjnej i masowej. Do toczenia materiałów twardych i do obróbki wykańczającej oferujemy cały szereg materiałów na narzędzia za PCBN. Jako dostawcy kompleksowi zapewniamy dopasowane do nich systemy narzędzi suportowych, czy to w wersji standardowej jak i specjalnej. Nasz program materiałów na narzędzia skrawające obejmuje obszerny wybór powlekanych i niepowlekanych wysokowydajnych gatunków PCBN do skrawania gładkiego jak i mocno przerywanego części hartowanych do 63 HRC.

 
Narzędzia do przecinania

Systemy przecinające marki CeramTec, oprócz zewnętrznego i wewnętrznego toczenia przecinającego, umożliwiają także przecinania promieniowe i osiowe metodą boczną. Dostępne są do tego liczne materiały na narzędzia z tworzyw ceramicznych, PCBN oraz cermetali.

 
Narzędzia do frezowania

Do naszego portfolio należą systemy frezujące dostosowane do każdego zadania obróbkowego i każdej konfiguracji obrabianego przedmiotu. Nasze narzędzia frezarskie są wyposażone w płytki skrawające o geometrii ujemnej, dodatniej, w zaciski klinowe lub perforowane, obliczone na bardzo wysoką wydajną obróbkę.

 
Narzędzia do rozwiercania

Do rozwiercania otworów oferujemy znakomite, bardzo wydajne i elastyczne narzędzia. W zależności od przypadku zastosowania i wymagań zbroimy nasze narzędzia do rozwiercania w stałe gniazda płytek albo krótkie uchwyty zaciskowe. Optymalna liczba gniazd na płytki gwarantuje maksymalną ekonomiczność naszych narzędzi do rozwiercania. Do mocowania oferujemy złącza we wszystkich popularnych systemach.

AG Technik

Zapytaj o produkty Ceramtec

Specjaliści z AG Technik pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu!KONTAKT Z AG TECHNIKSTRONA CERAMTEC