Witaj! Jak możemy Ci pomóc?

WIDIN – nowy Partner Handlowy AG Technik

WIDIN Dine Group frezy walcowe wiertła rozwiertaki gwintowniki pręty węglikowe nowy partner AG Technik grafika

Firma AG Technik pozyskała właśnie nowego Partnera Handlowego na wyłączność – jest nim koreańska marka narzędzi WIDIN, która od momentu powstania zajmuje się produkcją narzędzi monolitycznych.

Narzędzia WIDIN już dostępne w ofercie AG Technik

Poszukując dostępnych w naszej ofercie frezów oraz innych narzędzi do obróbki metali zachęcamy do zapoznania się z asortymentem marki WIDIN. To sprawdzony i rzetelny partner, działający na rynku narzędzi profesjonalnych od 1988 roku. WIDIN dokłada wszelkich starań, aby wytwarzać produkty doskonałej jakości, a przy tym konkurencyjne cenowo. Ponadto asortyment narzędzi oferowanych przez koreańską markę WIDIN jest stale modyfikowany, tak aby sprostać oczekiwaniom Klientów.

Podstawowa oferta produktowa marki WIDIN to w szczególności:

  • frezy walcowe,
  • wiertła,
  • rozwiertaki,
  • gwintowniki
  • pręty węglikowe.

Naszą uwagę koncentrujemy na szerokiej gamie frezów do obróbki wszystkich rodzajów materiałów z mocnym naciskiem na obróbkę stali narzędziowych i hartowanych do 70 HRc.

Widin S-Wing Neck (4) frezy do stali transparent graphic logo medium AG Technik

 

Produkty marki WIDIN pomogą w obniżeniu kosztów produkcji

Od początku naszej współpracy jesteśmy zadowoleni i pełni entuzjazmu z pozytywnego odbioru produktów na polskim rynku, o czym świadczy wzrost sprzedaży. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak produkty marki WIDIN mogą pomóc w obniżeniu kosztów produkcji, zapraszamy do kontaktu.

Widin Dine Group infografika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*